29. Velká Bíteš
adresa: Chobůtky 438, 595 01 Velká Bíteš
telefon, mail: 777 668 473
předseda, sekretář: Mgr. Ladislav Koubek - předseda

Kolpingova rodina ve Velké Bíteši vznikla 30. května 1996 a usiluje především o rozvoj regionálních aktivit práce s mládeží v křesťanském duchu a ve spolupráci s Centrálním svazem i jinými Kolpingovými rodinami. V rámci farnosti se podílíme na různých společných akcích pro mládež, pro rodiny s dětmi i pro seniory. Mezi naše činnosti patří zejména různé sportovní a kulturní akce, jako jsou například setkání u táboráku, sportovní klání, podpora kulturních vystoupení, chrámový zpěv, knihovnická činnost a podobně. Snažíme se také o různá divadelní představení a o rodinné rekreace se společenským a duchovním programem.

Podrobné informace o naší Kolpingově rodině naleznete na vlastních www stránkách:

Jeden ze zakladatelů a první předseda KR Velká Bíteš MUDr. Tomáš Lajkep.

Současný předseda Kolpingovy rodiny Mgr. Ladislav Koubek právě slouží mši svatou (jenom jako-na táboře).

Táborová fotka.

Populární cyklistické závody pořádané Kolpingovou rodinou.